Корпорація «Богдан», одна з найбільш динамічних за розвитком компаній в Україні, об’єднує в собі потужності для виробництва автобусів і тролейбусів, легкових авто, вантажної, комерційної та спеціалізованої  техніки, а також має власну розгалужену торгівельно-сервісну мережу.

Автомобілебудівні підприємства, що входять до складу корпорації, є системними для економіки регіонів  в яких вони розташовані, а також для держави в цілому, оскільки автомобілебудівна галузь є локомотивом розвитку економіки. Одне робоче місце на заводі створює принаймні десять місць у суміжних галузях.

Сьогодні корпорація не просто виготовляє найсучаснішу техніку для міст, а пропонує комплексні рішення для транспортної інфраструктури.

«Богдан» - в своїй структурі поєднує компанії які виготовляють, реалізовують, а також здійснюють гарантійне сервісне обслуговування автотранспортних засобів усіх типів.

Виробничі потужності корпорації «Богдан», в створення яких інвестовано майже 500 млн. доларів США, дозволяють сьогодні виготовляти 120-150 тис. легковиків, до 6 тис. автобусів та тролейбусів у всіх класах, а також біля 15 тис. вантажівок та спеціалізованої техніки. Заводи компанії розташовано у Луцьку та Черкасах. Усі виробничі процеси максимально автоматизовані. Новітнє обладнання виробничих ліній від світових виробників повністю універсальне, що дозволяє виготовляти будь які авто за марками та габаритами.   

Торгівельно-сервісна мережа корпорації представлена одним з найбільших операторів українського ринку – "Богдан-Авто Холдинг", який має філії в усіх регіонах країни. Окрім розвитку торгівельної мережі, корпорація особливу увагу приділяє сервісу. Всі філії "Богдан-Авто Холдинг" оснащені сучасним технологічним обладнанням для сервісного, гарантійного і післягарантійного обслуговування автомобілів.

Головна мета корпорації «Богдан» – довіра та лояльність до нашого бренду, ототожнення з високим рівнем якості та максимальною доступністю всіх супутніх послуг, інтеграція виробництва та науково-технічного потенціалу корпорації в економіку держави та вихід на світові ринки.