GREAT WALL ПЛАНУЄ ПОДВОЇТИ ПРОДАЖ АВТОМОБІЛІВ ДО 2025 РОКУ ТА РОЗГОРТАТИМЕ ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОКАРІВ

За повідомленням агенції Рейтер, китайський автовиробник Great Wall Motor Co Ltd планує збільшити річні обсяги продажу автомобілів у понад два рази до 2025 року і довести цей показник до 2 мільйонів одиниць. При цьому близько третини з загалу складатимуть електромобілі.

Автовиробник з Баодіну також планує до 2020 року інвестувати 20 мільярдів юанів (3,2 мільярда доларів США) на дослідження та розробки у галузі електромобілів. Про це повідомила президент Great Wall Motor Фенін Ван на сесії Всекитайських зборів народних представників у Пекіні.

Заява Фенін Ван стосувалася нововведень у промисловій політиці КНР, коли шляхом субсидій та чітких квот уряд активізує різкий перехід від виробництва традиційних авто з бензиновими та дизельними двигунами на виробництво гібридних та повністю електричних авто.

За її словами, компанія «буде просувати інноваційну стратегію змін і прагнутиме посісти лідерські позиції» в галузі технологій електричних акумуляторних батарей, а також у технологіях водневих двигунів.

Great Wall Motor та німецька BMW збираються також спільно виробляти електричні автомобілі бренду Міні у Китаї, про що минулого місяця було підписано спільне рішення про наміри.

Вдале завершення перемовин обіцяє обернутися створенням першого автовиробництва бренду BMW за межами Європи.

Фенін Ван також заявила, що у цьому році компанія планує запустити три нові моделі електромобілів та ще дві – у наступному році.

В Україні з 2011 року ексклюзивним дистриб’ютором китайського бренду Great Wall сегменту SUV, пікапів і легкових автомобілів є компанія ТОВ «Богдан-Індустрія».