ДП "Автоскладальний завод № 1 «ПАТ «АК «Богдан Моторс» - є ключовим підприємством у складі Корпорації Богдан, основним завданням даного підприємства є виробництво автобусів малого, середнього, великого і надвеликого класів і тролейбусів різних модифікацій.

Виробничі потужності заводу на початок 2014р. складали 2200 одиниць, до 2020р. заплановано збільшення потужності до 6000 автобусів та тролейбусів на рік.

Зварювальне виробництво зосереджено в двох цехах, загальна потужність цехів становить 2800 кузовів на рік.

Проведена модернізація діючого фарбувального комплексу, виготовленого і змонтованого турецьким підприємством АDA BOYA Ltd, це дозволило збільшити продуктивність комплексу до 2200 кузовів в рік. Також завершено роботи по монтажу технологічного устаткування фарбувального комплексу фірми “Eisenmann” (Німеччина). Комплекс складається з агрегату підготовки поверхні (лінія катафорезного покриття), лінії покриття мастикою, двох ліній ґрунтовки і лінії фарбування. На комплексі розміщені 26 камер (фарбувальних, сушильних, зон охолодження, приклейки пластмаси). Обладнання та технологія відповідають діючим в Україні екологічним нормам.

Потужність цеху здачі та діагностики становить 6000 автобусів та тролейбусів на рік. Всі роботи по обладнанню виконані підприємством “DURR” (Німеччина).