АВТОМОБІЛІ HYUNDAI ПРОДОВЖУЮТЬ ЗБИРАТИ НАГОРОДИ І ПРЕМІЇ

Щорічно автомобілі HYUNDAI беруть участь в різних конкурсах і рейтингах по всьому світу, виграючи призові місця і по праву отримуючи одні з кращих нагород за якість, безпеку, прохідність і інші характеристики.

На початку 2016 року відразу кілька моделей HYUNDAI також отримали визнання.

Так, новий Hyundai Tucson отримав нагороду в категорії «Компактний кросовер» в конкурсі Top Vehicle Picks for 2016 від Американської автомобільної асоціації (AAA). Автомобіль був відзначений за яскравий дизайн, продуктивність і оптимальне співвідношення ціни і якості.

Нагадаємо, що Hyundai Tucson раніше отримав нагороду TOP Safety Pick + Американського страхового інституту дорожньої безпеки за підсумками краш-тестів, а також максимальний рейтинг 5 зірок за результатами випробувань комітету EURONCAP, заробивши найвищі бали за більшістю параметрів.

Ще одна перемога HYUNDAI, тепер уже подвійна, на щорічній премії порталу «What Car?» Вже третій рік поспіль Hyundai i10 останнього покоління отримує нагороду «Кращий міський автомобіль» від порталу «What Car?» Разом зі званням «Найбільш вигідна покупка в сегменті 10 000 - 11 000 фунтів ». Модель була відзначена за модернізований салон, плавну роботу двигуна, розширений перелік доступних комплектацій і практичність.

Крім того, Hyundai ix35 Fuel Cell, перший в світі комерційно доступний автомобіль на паливних елементах, став переможцем у категорії «Технології». Компанія HYUNDAI отримала ця відмінність за «сміливість в спробі ініціювати зміни».

Безумовно, це не останні нагороди для автомобілів HYUNDAI, які вже давно довели свою надійність і якість.

Компанія OOO «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ТМ HYUNDAI в Україні. На сьогоднішній день в Україні в дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна» продається 19 моделей автомобілів Hyundai, кожна з яких має в середньому 5 варіантів комплектації. Реалізовані в нашій країні автомобілі Hyundai представлені практично у всіх сегментах.