БАГАТОЦІЛЬОВИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК ЗАЇДЕ ТУДИ, ДЕ ВОВКИ НЕ ХОДЯТЬ

Кілька місяців експлуатації автомобілів Богдан 2351 показали, що це універсальна та дуже зручна машина для умов виконання завдань в рамках Операції Об’єднаних сил.
 
Універсальний автомобіль, який рівно придатний і для доставки особового складу, і невеликих вантажів, і боєкомплекту, і транспортування засобів вогневого ураження швидко завоював популярність у частинах та підрозділах ООС.
 
Воїни Збройних Сил гідно оцінили витривалість та невибагливість нового військового автомобіля, який здатен заїхати туди, де «навіть вовки не з’являються», а саме – на передові взводні опорні пункти. Там наші захисники щодня відбивають провокації ворога та вступають у двобій із диверсійними групами. Тож питання всебічного забезпечення бойових дій та контролю ситуації набувають на цих ділянках першочергового значення.
 
Забезпечити дрібне підвезення невеликих вантажів та швидко проскочити на передові позиції здатен саме Богдан 2351. Його низький профіль, вантажопідйомність та швидкість унікально співпадають з таким спектром завдань. Тому, з надходженням нових автомобілів у війська, вони стають все частішими відвідувачами передових підрозділів ООС.
 
Нагадаємо, що корпорація «Богдан» презентувала оновлену версію санітарного автомобіля «Богдан 2251». Нова партія автомобілів отримала більше десятка удосконалень.
 
Автомобіль було доопрацьовано у співпраці з військовими медиками на замовлення Міністерства оборони України. Зокрема військові переглянули вимоги до устаткування кабіни водія та медичного КУНГ-у автомобіля, що дозволило внести зміни у інтер’єр медичного відділення, які забезпечать військовослужбовцям більш комфортне перебування у ньому під час виконання завдань за призначенням.