БЕЗПЕЧНІСТЬ МАЄ СТАТИ КЛЮЧОВИМ ЧИННИКОМ ДЛЯ ВИВОДУ АВТОБУСІВ НА МАРШРУТИ – «БОГДАН»

Безпечність транспорту має стати ключовим чинником для виводу автобусів на міжміські маршрути. Про це заявили в прес-службі АТ АК «Богдан Моторс».
 
В Корпорації високо оцінюють реформу регулярних автобусних перевезень, яка нещодавно стартувала в Україні. Вона сприятиме оновленню рухомого складу громадського транспорту, які вирушають в міжміські рейси. Оскільки значна увага під час конкурсного відбору компаній-перевізників приділятиметься технічному стану автобусів.
 
«Декілька років назад уряд заборонив використовувати автобуси, які були перероблені з вантажних, оскільки вони зовсім не пристосовані для перевезення людей. Під час аварій за участю таких автобусів відсоток травматизму пасажирів, значно вищий, ніж у звичайних автобусах. Однак такий транспорт досі виходить у рейси. Це неприпустимо», – зазначили в компанії.
 
Відтепер займатися міжміськими перевезеннями зможуть ті компанії, які запропонують не лише нові безпечні автобуси, але й електробуси, гібридні моделі, а також моделі підвищеної екологічності. Такий транспорт відповідає європейському рівню безпеки та комфортабельності. Від цього виграють, в першу чергу, пасажири, впевнені в Корпорації.
 
Нагадаємо, АТ «АК Богдан Моторс» готовий допомогти українським містам оновити автопарки комунального транспорту. Корпорація підтримує прагнення органів місцевого самоврядування замінитистарий, зношений рухомий склад новими тролейбусами та електробусами, які оснащені кондиціонерами, Wi-Fi-зв’язком, пандусами та системами електронного оповіщення та диспетчеризації. Вітчизняний автовиробник у разі необхідності готовий приєднатися до розробки дорожніх карт, в рамках яких українські міста зможуть за короткий термін якісно оновити склад громадського транспорту.