БОГДАН 2251 НА СЛУЖБІ У МОБІЛЬНИХ ШПИТАЛЯХ ООС

З моменту розгортання у районах виконання завдань сил АТО/ООС військових мобільних шпиталів, лікарі цих установ не лише рятують життя українських бійців з передової, а й постійно допомагають місцевим мешканцям у невідкладних випадках.
 
Устатковані усім необхідним, в тому числі й сучасним автотранспортом – автомобілями Богдан 2251, мобільні шпиталі мають значну перевагу перед місцевими закладами МОЗ. Тому на прийом до військових медиків приїжджають люди з усього регіону.
 
У день фахівці можуть приймати до 30 цивільних пацієнтів. А протягом року військові хірурги проводять понад півтори сотні операцій місцевим мешканцям у випадках, коли ситуація вимагає негайного втручання.
 
Звісно, свої консультаційні послуги лікарі надають громадянам України абсолютно безкоштовно.
 
Нагадаємо, що за повідомленням старшого офіцера Головного військово-медичного управління майора Володимира Осіпова, 2017 року закуплено близько 100 одиниць санітарних автомобілів «Богдан-2251». Загалом це збільшило вказаний показник укомплектованості санітарно-евакуаційною технікою з 55 до 76%. До кінця поточного року планується доукомплектувати санітарні роти та підрозділи ЗСУ ще великою партією автомобілів.