«БОГДАН 2251» НА ЗАБЕЗПЕЧЕННІ НАВЧАНЬ КУЛЕМЕТНИКІВ ЗСУ. ФОТО

Військовослужбовці окремої механізованої бригади провели тренування обслуг великокаліберних кулеметів.
 
Заняття відбувалися відповідно до плану бойової підготовки частини. Свою бойову майстерність вдосконалювали взводи, на озброєнні яких перебувають кулемети калібру 12,7 мм.
 
З метою повноцінного медичного забезпечення навчань, відповідно до встановленого порядку, залучалися військові медики на санітарному автомобілі «Богдан 2251».
 
Для підвищення зацікавленості особового складу, та додавання духу здорового суперництва в досягненні результату, командування бригади вирішило провести тренування у форматі змагань.
 
Згідно з задумом навчань, до виходу безпосередньо на рубіж кулеметники не знали мішенної обстановки. Вже в динаміці виконання вправ вони отримували цілевказівки, та виконували вогневе ураження цілей. За результатами навчань кращу обслугу нагороджено відзнаками та цінними подарунками.
 
Нагадаємо, що бойову техніку та кілька ланок ударних гелікоптерів МІ – 24, транспортні гелікоптери МІ – 8 та санітарні машини «Богдан 2251» було залучено до тактичних навчань окремої повітряно-десантної бригади, що відбулися на одному з військових полігонів поблизу Волновахи. Санітарні машини «Богдан 2251» допомагали у навчанні зі швидкої евакуації «поранених» з місця бойових дій та надання їм першої медичної допомоги вже в дорозі.