БОГДАН 2351 У АВАНГАРДІ ЗВІЛЬНЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ

Військовослужбовці окремої механізованої бригади зі складу Операції об'єднаних сил на напрямку Попасна-Первомайське розгортаючи оборонні позиції, які були облаштовані воїнами бригад, що виконували завдання раніше, у взаємодії з ротою глибинної розвідки зі складу резерву Об'єднаних сил удосконалили та розвинули попереднє тактичне положення, утворивши нові опорні пункти та інші елементи бойового порядку, які в подальшому складатимуть повноцінну смугу забезпечення – повідомляють військові.
 
Також було взято під контроль дороги, якими раніше внаслідок відсутності такого становища могли переміщуватися диверсійно-розвідувальні групи противника та контрабанда. Зараз такі дії вже неможливі. За допомогою сучасного військового автотранспорту, зокрема й багатоцільових позашляховиків Богдан 2351, для населення Золотого-4 скеровується гуманітарна та соціальна допомога, розпочато вирішення індивідуальних запитів місцевих мешканців.
 
Нагадаємо, що нещодавно за дорученням командування ООС, до амбулаторії загальної практики – сімейної медицини прифронтового смт. Тошківка Попаснянського району Луганської області, для маленьких пацієнтів позашляховиками Богдан 2351 доставлені гостродефіцитні ліки на загальну суму понад 25 тис. гривень.