«БОГДАН 2351» ЗАБЕЗПЕЧУВАЛИ ВІЗИТ ПОСЛА ФРАНЦУЗСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ДО РАЙОНІВ ООС

Підрозділи 80 десантно-штурмової бригади, що залучені до виконання завдань у складі операції об’єднаних сил з візитом відвідав Надзвичайний та Поважний Посол Французької Республіки в Україні пані Ізабель Дюмон.
 
Метою візиту пані Ізабель Дюмон було ознайомлення з поточною безпековою ситуацією в Україні та в районі проведення операції об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.
 
У забезпеченні транспортування високоповажної делегації поміж інших штатних транспортних засобів використовувалися і багатоцільові позашляховики «Богдан 2351».
 
Нагадаємо, що однією з найбільш відвідуваних експозицій науково-пізнавального фестивалю «Mriya-Fest», який нещодавно відбувся у Черкасах, була локація різноманітної техніки у якій були представлені зразки військової автотехніки виробництва корпорації «Богдан». До уваги відвідувачів Фестивалю були представлені сучасні вантажівки, санітарний автомобіль та тактичний броньований автомобіль «Барс-8».
 
Черкащанам було презентовано оновлену версію санітарного автомобіля «Богдан 2251», який було доопрацьовано у співпраці з військовими медиками на замовлення Міністерства оборони України.