«БОГДАН» БЕЗКОШТОВНО ВОЗИТИМЕ ПАСАЖИРІВ У СВОЇХ НОВИХ ВЕЛИКИХ АВТОБУСАХ І ТРОЛЕЙБУСАХ 23 ТРАВНЯ

Весь день 23 травня українці зможуть абсолютно безкоштовно користуватися новими комфортабельними великогабаритними автобусами і тролейбусами «Богдан». Національний автовиробник запустив цю всеукраїнську акцію на честь 20-річного ювілею бренду.
 
Акція охопить міста, які почали оновлення муніципальних автопарків і перехід з автобусів малого класу на сучасні моделі транспорту великого і надвеликого класу. Проїзд буде безкоштовним у автобусах і тролейбусах «Богдан» великого та надвеликого класів. На їхніх дверях буде розміщена відповідна наклейка, яка вказуватиме про їхню участь в акції. Окрім безкоштовного проїзду кожен пасажир отримає на згадку невеликий подарунок від першого вітчизняного автовиробника, який з'явився в Україні за роки незалежності.
 
«Акція отримала назву «Відкриті двері «Богдану». Кожен охочий зможе вільно проїхатися у великому автобусі чи тролейбусі нашого виробництва і переконатися, що за таким транспортом – інфраструктурне майбутнє його міста. Оскільки він має не лише все необхідне для комфортного пересування містом – Wi-Fi-зв'язок, кондиціонери, систему електронного сповіщення про зупинки – але й пристосований для матусь з дитячими візочками та людей з інвалідністю», – зауважили у прес-службі АТ «АК Богдан Моторс».
 
Акція пройде у 9 найбільших містах України: Києві, Вінниці, Хмельницькому, Сумах, Одесі, Кременчуці, Полтаві, Херсоні, Івано-Франківську.
 
Нагадаємо, Корпорація підтримує прагнення місцевих органів самоврядування замінити старий, зношений рухомий склад муніципальних автопарків новими вітчизняними тролейбусами, автобусами і електробусами, які відповідають європейським стандартам безпеки та надійності. «Богдан Моторс» у разі необхідності готовий приєднатися до розробки дорожніх карт, в рамках яких українські міста зможуть за короткий термін якісно оновити та суттєво збільшити рухомий склад громадського транспорту.