«БОГДАН» ГОТОВИЙ ЗАДОВОЛЬНИТИ ПОТРЕБИ УКРАЇНСЬКИХ МІСТ У ВЕЛИКИХ АВТОБУСАХ І ТРОЛЕЙБУСАХ

Корпорація «Богдан» повністю підтримує ініціативу міст у переході на новий великий, зручний і комфортний громадський транспорт та готова задовольнити їх потреби. Про це заявили в прес-службі корпорації.
 
Низка українських міст вже почала реформу громадського транспорту і повний перехід від маршруток до великих тролейбусів і автобусів. Цей транспорт враховуватиме особливості людей з обмеженими можливостями і відповідатиме сучасним європейським та світовим стандартам – економічним, технічним та екологічним.
 
«Епоха 8-метрових маршруток повинна завершитися, і міста якнайшвидше мають перейти на великі низькопідлогові сучасні автобуси і тролейбуси. Вони давно розроблені, і завод освоїв їхнє серійне виробництво. Нова лінійка автобусів і тролейбусів «Богдан» повністю відповідає вимогам часу. Більш того, завод вже поставив партію тролейбусів на європейський ринок, де вони успішно працюють», - сказали в «Богдані».
 
На сьогодні Луцький «Автоскладальний завод №1» може забезпечити потреби міст у новому транспорті у розмірі 2 200 одиниць на рік. У планах до 2020 року - збільшення потужностей заводу до 6 000 одиниць техніки на рік.
 
Нагадаємо, «Богдан» підтримує місцеву владу у її прагненні забезпечити мешканців новими тролейбусами та електробусами, які відповідають європейським стандартам безпеки та екологічності. Луцький завод Корпорації має величезний досвід у проектуванні та виробництві електротранспорту. Це забезпечило підприємству міжнародні контракти з Польщею, Чехією, Францією та Данію. Але головним пріоритетом у роботі залишається задоволення потреб України у модернізації та збільшенні чисельності рухомого складу міських автопарків.