«БОГДАН МОТОРС»ДОПОМІГ ЗАКЛАДАМ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮНА ЧЕРКАЩИНІ ТА ВОЛИНІ

Працівники компанії «Богдан Моторс» допомогли дитячим закладам на Черкащині та Волині, де навчаються і живуть діти з особливими потребами. В рамках святкування 20-ти річного ювілею бренду «Богдан» та до Міжнародного Дня захисту дітей компанія привезла дітям корисні та солодкі подарунки.
 
«Богдан» подарував вихованцям Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини у Луцьку комплект побутової техніки (сучасні пральні машини та надпотужний пилосос). Ця техніка покращить побутові умови вихованців та полегшить роботу персоналу закладу.
 
Для дітей Черкаського навчально-реабілітаційного центру «Богдан» встановить дитячий майданчик з пісочницею, каруселлю, гойдалкою та іншими деталями для ігор і розвитку. Саме такого майданчику, за словами керівництва навчального закладу, потребували діти.
 
Працівники «Богдану» також привезли малечі Луцька і Черкас солодкі подарунки до свята.
 
У Волинському обласному спеціалізованому будинку дитини допомагають дітям з ураженням центральної нервової системи і порушенням психіки. З 40-х років минулого століття заклад приймає дітейіз сімей військових, які загинули на фронті. У 80-90 роках тут розпочали надавати спеціалізовану допомогу дітям із ураженнями центральної нервової системи.
 
Працівники будинку дитинивикористовують унікальну методику реабілітації дітей - баламетрику (балансування діяльності правої і лівої півкулі головного мозку). Така стимуляція діяльності центральної нервової системи покращує розумові здібностідітей та інтенсифікує процес реабілітації.
 
Черкаський навчально-реабілітаційний центр – це загальноосвітній навчальний заклад, де навчаються діти зі складними вадами розвитку. Дітям допомагають інтегруватися в суспільство за допомогою комплексних реабілітаційних заходів, спрямованих на відновлення здоров’я, здобуття освіти відповідного рівня, розвиток та корекцію порушень.
 
У складі Центру працює дошкільне відділення зі спеціальними групами денного та цілодобового перебування для дітей віком від 2 до 6 (7) років та спеціальна школа першого ступеню у складі якої функціонують підготовчий та 1-4 класи з терміном навчання 5 років.
 
Нагадаємо, що напередодні Міжнародного дня людини з синдромом Дауна Благодійний Фонд «Богдан» надав благодійну допомогу ГО «Сонячні діти Черкащини», яка опікується дітьми з синдромом Дауна, для придбання комплектів із підручників, робочих зошитів та навчально-методичних посібників «Навчаємося з радістю: компенсаторне навчання дітей з порушеннями розумового розвитку».
 
Благодійний Фонд «Богдан» допомагає дітям з усієї України з 2014 року, швидко відгукуючись на запити працівників дитячих будинків, реабілітаційних центрів і спеціалізованих навчальних закладів.