АТ «АК БОГДАН МОТОРС» НАПОВНЮЄ МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ У ЧЕРКАСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

У 2017 році АТ «АК Богдан Моторс» сплатило 120,71 млн грн податків у державний та місцеві бюджети. Таку інформацію наводить прес-служба Корпорації.

ДП «Автоскладальний завод №1», що знаходиться у м. Луцьк, забезпечило надходження 79,83 млн грн до бюджетів всіх рівнів. З них 6,73 млн грн отримав місцевий бюджет.

ДП «Автоскладальний завод №2», що розташований у м. Черкаси, перерахував 31,7 млн грн податків до бюджетів всіх рівнів. З них 1,65 млн грн надійшло у місцевий бюджет.

«Попри те, що економіка України переживає кризу, «Богдан Моторс» зберігає стабільні позиції на автобудівному ринку, забезпечує роботою тисячу працівників та регулярно сплачує податки до бюджетів. Фінансові надходження заводів сприяють економічному розвитку регіонів та дозволяють місцевій владі виплачувати пенсії, інвестувати у розвиток міст», – підкреслили в компанії.

ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» – це найбільше підприємство з виробництва сучасних автобусів, тролейбусів та електробусів не лише на Волині, але й в Україні. Завдяки інвестиціям Корпорації «Богдан», завод із 60-річною історією перетворився на потужне підприємство, продукція якого може задовольнити не лише українських, але й європейських споживачів. АТ «АК «Богдан Моторс» вклав понад $150 млн у закупівлю нового обладнання та будівництво і модернізацію цехів. На сьогодні потужності заводу дозволяють виготовляти до 2 200 одиниць техніки на рік, а після завершення реконструкції ця цифра може зрости до 6 000.

ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс» з 2009 року стало одним з найбільших автовиробників в Україні. Потужність підприємства дозволяє випускати 120-150 тис автівок на рік. Підприємство налічує 2 цехи складання автомобілів, 2 цехи зварювання, цехи доводки, тестування та логістики, а також унікальний комплекс лакофарбування кузовів та фарбування пластмас, що вигідно відрізняє його від подібних виробництв на пострадянському просторі.