БФ «БОГДАН ПІДТРИМАВ СОНЯЧНИХ ДІТЕЙ ЧЕРКАЩИНИ

Напередодні 21 березня - Міжнародного дня людини з синдромом Дауна Благодійний Фонд «Богдан» надав благодійну допомогу ГО «Сонячні діти Черкащини», яка опікується дітьми з синдромом Дауна, для придбання комплектів із підручників, робочих зошитів та навчально-методичних посібників «Навчаємося з радістю: компенсаторне навчання дітей з порушеннями розумового розвитку». Дана література рекомендована Міністерством освіти та науки України та є надзвичайно корисною та необхідною, адже містить конкретні теоретичні та практичні рекомендації, методи, методики викладання, системи вправ, та ін., які допоможуть батькам та спеціалістам, що працюють з дітками із СД, отримати відповіді на запитання: Яке навчання потрібно? Як навчати? Для чого навчати? Сподіваємося, що використання даних підручників дітками із СД дасть їм можливість отримати необхіднідля життя знання та вміння та мати шанс на гідне майбутнє.
 
Ця благодійна допомога маленькім сонячним черкасцям не перша для Благодійного фонду «Богдан». Напередодні дня Святого Миколая та Нового року діти отримали іграшки та солодощі.
 
Благодійна організація Благодійний фонд «Богдан» заснована Олегом Гладковським у 2013 році. Організація сприяє талановитим дітям та дітям із особливими потребами. Із початком військової агресії на Сході України Благодійний фонд «Богдан» постійно допомагає військовим закуповуючи системи захисту бійців, пальне військовим частинам, сплачуючи медикаменти для лікування поранених у Центральному військовому госпіталі.