«БОГДАН» ПІДТРИМУЄ РЕФОРМУВАННЯ РИНКУ АВТОБУСНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

Автокорпорація «Богдан» підтримує державну реформу ринку автобусних перевезень. Про це заявили в прес-службі компанії.
 
В Корпорації підкреслили, що нові правила регулярних міжміських та міжобласних перевезень, які набули чинності з 17 березня, дозволять підвищити якість обслуговування пасажирів до європейського рівня. «Богдан» підтримує те, що на міжобласних маршрутах будуть курсувати сучасні автобуси, електробуси та автобуси підвищеної комфортності. А на міських та приміських напрямках у наступні два роки половина автопарку буде пристосована для людей з особливими потребами.
 
«Нові вимоги до перевізників стимулюватимуть їх оновлювати рухомий склад і переходити на сучасні, комфортабельні автобуси великого та надвеликого класу, які мають кондиціонери, Wi-Fi-зв'язок, а також обладнані пандусами та кріпленнями для фіксації інвалідного візка в салоні. Це важливий та довгоочікуваний крок для поліпшення безпеки таякості обслуговування пасажирів в Україні», – зауважили в Корпорації.
 
Крім того, реформа спонукатиме перевізників до розширення співпраці з українськими підприємствами, які виробляють відповідні моделі автобусів та електробусів, зазначають в АТ «АК Богдан Моторс». Це може стати новим поштовхом для вітчизняного автовиробництва.
 
Нагадаємо, Корпорація активно підтримує ініціативи органів місцевого самоврядування з оновлення рухомого складу та його заміни новими безпечними, комфортними і екологічними зразками. Рухомий склад у більшості міст України вже вичерпав строк експлуатації та несе загрозу для пасажирів. В Україні є достатньо вітчизняних виробників, які можуть задовольнити потреби міст та регіонів в модернізації комунального транспорту.