«БОГДАН» ПРАЦЮЄ НАД ОНОВЛЕНОЮ ВЕРСІЄЮ САНІТАРНОГО АВТОМОБІЛЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ МІНОБОРОНИ

Спеціалісти «Богдан Моторс» працюють над оновленням санітарного автомобіля «Богдан 2251» відповідно до пропозицій, які надало Міністерство оборони України після дослідної експлуатації машини у військах.
 
Українські військові переглянули свої вимоги до автомобіля і це дозволило «Богдан Моторс» внести зміни у інтер’єр медичного КУНГ-а, які забезпечать військовослужбовцям більш комфортне перебування у ньому під час виконання завдань за призначенням.
 
До комплектації машини будуть додані штатні кронштейни під крапельниці, яких відповідно до попередніх вимог не передбачалося.
 
Автомобілі устаткують проблисковими маячками і пристроєм для подачі спеціального звукового сигналу. Це полегшить пересування медичних екіпажів дорогами загального користування і пришвидшить доставку пораненого до місця надання кваліфікованої допомоги.
 
Важливою зміною, що внесена замовником, є монтаж переговорного пристрою між медичним відділенням та водієм. Це устаткування допоможе синхронізувати дії екіпажу та підтримувати постійний голосовий зв’язок під час виконання завдань.
 
Буде оновлено й інтерфейс кабіни водія. У нових машинах буде передбачена можливість регулювання підсвічування шкали приладів. Також на вимогу МО України налаштування блоку комфорту автомобіля передбачатимуть опцію відміни обов’язкового блокування дверей під час руху.
 
Нові пропозиції військових стосувалися і екстер’єру автомобіля. Насамперед зазнають змін обриси переднього додаткового захисного пристрою («кенгурятника»).
 
«Богдан Моторс» розробило проект вдосконалення паливної системи автомобіля відразу після надходження першої інформації про безпрецедентні проблеми з якістю палива у передових підрозділах. Тому спеціалісти компанії розробили проект модернізації і втілили його у нових машинах. Цей досвід буде враховано і у конструкції багатоцільового позашляховика «Богдан 2351».
 
Нагадаємо, що у частинах Міністерства Оборони України успішно завершилися визначальні відомчі випробування автомобіля «Богдан 63172». І за їх результатами нова модифікація автомобіля «підтвердила належний технічний рівень підготовки автомобіля, який забезпечує виконання покладених на нього завдань». Відтак цей трьохосний повнопривідний автомобіль було рекомендовано «допустити до експлуатації в Збройних Силах України в особливий період».