«БОГДАН» СПРИЯТИМЕ ЗАПРОВАДЖЕННЮ ЕЛЕКТРОННОГО КВИТКА В УКРАЇНІ

Національний автовиробник Корпорація «Богдан» сприятиме запровадженню єдиного електронного квитка для всіх видів транспорту в українських містах. Про це заявили в прес-службі компанії.
 
Перехід на єдиний квиток по всій Україні передбачений Національною транспортною стратегію «Drive Ukraine 2030», яку днями затвердив Кабінет міністрів. Це дозволить повністю відмовитися від розрахунків готівкою у транспорті та зробить подорожі зручнішими для пасажирів, а також надасть містам можливість підрахувати фактичні прибутки у сфері пасажирських перевезень та встановити фінансово обґрунтовану вартість проїзду.
 
«Єдиний квиток – це дуже поширена практика в Європі. Куди б ви не поїхали – у Будапешт чи Прагу – ви побачити, що там транспорт обладнаний спеціальними електронними валідаторами. Розуміючи, що Україна рано чи пізно піде цим шляхом, ми почали встановлювати електронні системи оплати проїзду в тролейбусах і автобусах «Богдан» багато років назад. Моделі у такій комплектації наразі курсують вулицями Тбілісі та інших зарубіжних міст. Тож громадський транспорт виробництва «Богдан» не потребує видозмін та дообладнання валідаторами, їхня наявність вже передбачена у конструкції більшості моделей», – зауважили в прес-службі Корпорації.
 
Наразі підготовку до впровадження електронної системи оплати проїзду розпочали Київ, Львів, Дніпро, Вінниця, Миколаїв, Ужгород та низка інших міст України.
 
Нагадаємо, що Корпорація «Богдан» підтримує прагнення місцевих органів самоврядування замінити старий, зношений рухомий склад муніципальних автопарків новими вітчизняними тролейбусами і автобусами, які відповідають європейським стандартам безпеки та надійності. «Богдан Моторс» у разі необхідності готовий приєднатися до розробки дорожніх карт, в рамках яких українські міста зможуть за короткий термін якісно оновити та суттєво збільшити рухомий склад громадського транспорту.