«БОГДАН» СПРИЯТИМЕ ПЕРЕХОДУ УКРАЇНИ НА ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ

«Богдан» сприятиме переходу України на екологічно чистий громадський транспорт. Про це заявили в прес-службі АТ «АК Богдан Моторс».
 
Заміну старого рухомого складу на сучасні електробуси, тролейбуси і трамваї передбачає Національна транспортна стратегія «Drive Ukraine 2030», яку 30 травня ухвалив Кабмін.
 
«Настав час прискорити перехід на екологічно чистий транспорт і в Україні. В цьому можуть допомогти вітчизняні автозаводи за умови державної підтримки виробництва. Зокрема, Корпорація «Богдан» може запропонувати сучасні електробуси і тролейбуси, які відповідають європейським нормам безпеки та комфорту і були сертифіковані в ЄС», – зауважили в компанії.
 
Проводити оновлення рухомого складу в уряді планують поетапно і вже за 12 років увесь громадський транспорт в Україні має працювати на електротязі. У світі вже є приклад міст, які повністю відмовилися від використання громадського транспорту з двигунами внутрішнього згорання. Багатомільйонний мегаполіс Шеньчжень, що на південному сході Китаю, лише за 9 років перевів увесь рухомий склад на електроживлення і тепер жоден автобус там не забруднює навколишнє середовище шкідливими викидами.
 
«Електротранспорт – це найоптимальніше рішення для створення практичної і доступної інфраструктури у містах. Електричні транспорті засоби мають одразу кілька серйозних переваг: вони енергоощадливі, бо працюють на відновлюваних джерелах енергії, а також надійні і безпечні, оскільки не використовують легкозаймисте паливо. Крім того, вони позитивно впливають на природу і якість повітря, адже загазованість стала однією з найбільших екопроблем у великих містах», – зазначають в прес-службі АТ «АК Богдан Моторс».
 
Нагадаємо, що Корпорація «Богдан» підтримує прагнення місцевих органів самоврядування замінити старий, зношений рухомий склад муніципальних автопарків новими вітчизняними тролейбусами і автобусами, які відповідають європейським стандартам безпеки та надійності. «Богдан Моторс» у разі необхідності готовий приєднатися до розробки дорожніх карт, в рамках яких українські міста зможуть за короткий термін якісно оновити та суттєво збільшити рухомий склад громадського транспорту.