«БОГДАН» ВІТАЄ ІНІЦІАТИВУ МІНІНФРАСТРУКТУРИ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

Корпорація «Богдан» вітає пропозицію міністерства інфраструктури щодо заборони перевезень пасажирів автобусами без ременів безпеки. Про це заявили у прес-службі корпорації.
 
Міністерство інфраструктури розробило проект, який передбачає із січня 2019 року заборонити пасажирські перевезення автобусами, які не обладнаними ременями безпеки.
 
У «Богдані» погоджуються, що сьогодні рівень безпеки у громадському транспорті дуже низький. Через аварійний стан транспорту і порушення водіями правил дорожнього руху кількість ДТП за участі громадського транспорту зростає з кожним роком.
 
Аби змінити ситуацію на українським дорогах потрібно встановити чіткі стандарти комфорту і безпеки громадського транспорту. У тому числі прописавши обов’язкову наявність ременів безпеки.
 
Нагадаємо, що корпорація «Богдан» підтримує ініціативу Київради прибрати маршрутні таксі зі столичних доріг до 2022 року. За даними КМДА, на сьогодні 40% маршруток в столиці працюють незаконно. Тому міська влада у найближчі півроку планує розробити програму поліпшення транспортного обслуговування в Києві, яка дозволить оновити комунальні парки автобусів і тролейбусів та відмовитися від маршруток.