БОГДАН ВРАХОВУЄ ВОЛОНТЕРСЬКІ ПРОПОЗИЦІЇВ САНІТАРНИХ АВТОМОБІЛЯХ

Ряд змін, що були внесені у конструкцію санітарних автомобілів «Богдан-2251» за рекомендаціями військових, передбачають пропозиції волонтерів. Про це заявили в прес-службі корпорації «Богдан».
 
На «Автоскладальному заводі №2» завершуєтьсяпроцес оновлення санітарних автівок «Богдан 2251». Рекомендації з вдосконалення машини висловиливійськові та волонтери.«Інженери заводу провели детальний аналіз пропозицій з урахуванням їхнього впливу на технічні характеристики автомобіля. На основі результатів технічної експертизи, фахівцями підприємства вносяться відповідні зміни до санітарної автівки. Перш за все, вдосконалення зазнала паливна систематаобладнаннямедичноїчастини», – пояснили на заводі.
 
Спільна робота технологів виробництва, військових та волонтерів дозволила привести спецтехніку компанії у повну відповідність до потреби та побажань українських армійців, зазначили в Корпорації «Богдан». Це підвищить ефективність використання санітарних машин у зоні АТО і покращить ситуацію із забезпеченням Збройних сил України сучасною медичною технікою.
 
Нагадаємо, що АТ АК «Богдан Моторс» ініціював проведення безкоштовних комплексних навчань військових ЗСУ з експлуатації та обслуговування санітарних автомобілів «Богдан-2251». Перший етап програми пройшов у лютому 2018 року на території ДП «Автоскладальний завод №2» у м. Черкасах. Військовослужбовці назвали програму навчань корисною та висловили побажання щодо її продовження, оскільки набуті навички дозволять військовим уникнути поломок під час використання санітарних машин та максимально підвищити результативність роботи медичної техніки.
 
Нові санітарні автомобілі «Богдан-2251» надійшли на озброєння ЗСУ у квітні 2017 року. Сучасні автівки розроблені з урахуванням передового досвіду надання долікарської допомоги. Вони забезпечують вищий ступінь комфорту та якості аніж застарілі УАЗи,характеризуються підвищеною прохідністю та практичністю, а також мають посилену стійкість до корозії, що робить автомобіль ідеальним для використання в особливих умовах.