«БОГДАН» ВИГРАВ ТЕНДЕР НА ПОСТАВКУ 20 ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ ЖИТОМИРСЬКІЙ ОДА

ТОВ «Бас мотор», структурний підрозділ корпорації «Богдан», виготовить 20 шкільних автобусів для Житомирської ОДА. Відповідний тендер компанія виграла на порталі ProZorro. Про це повідомили в прес-службі корпорації.«Бас мотор» випередив конкурентів, запропонувавши автобуси за 37,267 млн грн при очікуваній сумі закупівлі 37,35 млн грн.
 
Шкільні автобуси малого класу «Богдан А 22412» будуть поставлені управлінню освіти і науки Житомирської облдержадміністрації. Автобуси (в тому числі один спеціалізований, з можливістю перевезення дітей на інвалідних візках) мають бути поставлені замовнику до 31 серпня 2018 року. Шкільний автобус «Богдан А 22412» має 30 місць для сидіння, оснащений дизельним двигуном із турбонаддувом, відповідає екостандартам Євро-5.
 
Нагадаємо, корпорація «Богдан» передала французькому виробнику екологічного транспорту Bluebus п’ять 12-метрових кузовів для електробусів. Корпорація у повному обсязі виконала умови міжнародного контракту і забезпечила відвантаження кузовів у зазначений контрактом термін. Французький замовник високо оцінив якість української продукції і висловив зацікавленість у продовженні співпраці.