ЧОТИРИ ТРОЛЕЙБУСИ «БОГДАН Т70117» ВІДПРАВЛЕНІ ДЛЯ М.ХЕРСОН

Початок листопада видався вдалим для МКП «Херсонелектротранс», так як ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» поставило для м.Херсон чотири тролейбуси «Богдан» Т70117. Згідно умов договору, загальна вартість закуплених тролейбусів становить 18,9 млн. грн.
 
«Богдан Т70117» – це 12-метровий міський, 100% низькопідлоговий тролейбус загальною пасажиромісткістю 105 пасажирів (у тому числі 34 місця для сидіння). У конструкції тролейбуса використані комплектуючі як українських, та і відомих світових виробників.
 
Для забезпечення належної роботи електротранспорту на маршрутах, працівниками ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» організовується навчання працівників МКП «Херсонелектротранс» з питань експлуатації, технічного обслуговування та ремонту нових тролейбусів «Богдан Т70117».
 
Керівництво МКП «Херсонелектротранс» планує і в наступному році закуповувати нові тролейбуси для покращення умов перевезення пасажирів.
 
Докладну характеристику тролейбусів «Богдан 70117» Ви можете переглянути на офіційному сайті ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» http://busplant.bogdan.ua/ у розділі «Продукція».