Бренд Citroën вирізняється серед інших автомобільних брендів вдалим поєднанням емоційності та практичності. Широкий модельний ряд автомобілів французької компанії представлено в офіційних дилерських центрах м. Суми та м. Чернігів Національного автодилера «Богдан-Авто Холдинг», серед яких: Citroën C-Elysée, Citroen С4, Citroen C4 Cactus, Citroën C4 Picasso, Citroën Grand C4 Picasso, Citroën Berlingo Multispace тощо. 

В сервісних центрах Національного автодилера можна отримати повний спектр послуг від консультації кваліфікованого спеціаліста під час огляду та проходження тест-драйву на автомобілях Citroёn до якісного подальшого обслуговування та ремонту з використанням сучасного обладнання, оригінальних запчастин та витратних матеріалів.

Високі стандарти та філософія бренду - Créative Technologie – відслідковуються в кожному елементі автомобілів Citroen. Автомобілі Citroen втілюють всі технічні й інноваційні та дизайнерські напрацювання компанії протягом десятиліть, відповідають запитам сучасного споживчого ринку.