ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ЗАТОРІВ ТРЕБА ЗРОБИТИ ТРИ ПРОСТІ КРОКИ – «БОГДАН»

Розвиток громадського транспорту дозволить вирішити проблему заторів в українських містах. Про це у своєму блозі на сайті ЛІГА.net написав прес-секретар Корпорації «Богдан» Сергій Красуля.
 
«Для того, щоб вирішити проблему заторів потрібно зробити три прості кроки. По-перше – розширити мережу міських та приміських маршрутів, по-друге – збільшити кількість автобусів та тролейбусів, по-третє – налагодити їх розклад», – зауважив Сергій Красуля.
 
Важливо, що такий підхід вже довів свою ефективність у низці європейських міст, де користуватись громадським транспортом значно вигідніше і комфортніше, ніж особистим авто.
 
Європейці завжди впевнені, що автобус приїде вчасно, у ньому буде працювати кондиціонер і вай-фай. Тож виїжджати до центру міста на власному авто не має сенсу. Аби так було в Україні, держава має приділити особливу увагу розвитку громадського транспорту, його надійності та комфорту.
 
Нагадаємо, що Корпорація «Богдан» активно підтримує ініціативу українських міст у переході на новий великий, зручний і комфортний громадський транспорт та готова допомогти задовольнити їхні потреби у цьому. Адже такий транспорт враховує особливості людей з обмеженими можливостями і відповідає сучасним європейським та світовим стандартам – економічним, технічним та екологічним. Низка українських міст вже почала реформу комунального транспорту і повний перехід від маршруток до великих тролейбусів і автобусів. Вони допоможуть вирішити проблему перевантаженості шляхів, заторів на дорогах і черг на зупинках.