ДОПОМОГА МОБІЛЬНОМУ ШПИТАЛЮ ООС ВІД КОМПАНІЇ «БОГДАН МОТОРС»

У продовження надання благодійної допомоги частинам та підрозділам Збройних сил України, у компанії «Богдан Моторс» вирішили адресно допомогти одному з медичних закладів ЗСУ, який виконує завдання у складі Операції об’єднаних сил. Адже далеко не всі потреби військових медичних установ та їхніх пацієнтів можна швидко задовольнити у рамках державного фінансування.
За погодженням з керівництвом мобільного шпиталю у якості першочергових потреб були визначені заходи з покращення перебування поранених та хворих у палатах загальної клініки та хірургічного відділення.
 
 
Оскільки палати шпиталю розміщені на базі місцевої лікарні, військовим дісталися лише голі приміщення і у літню спеку слід було організувати для пацієнтів бодай якійсь порятунок від задухи. Варіант зі встановленням кондиціонерів був неможливим через слабкість електромережі. Тож вихід знайшли у комплектуванні палат потужними трьохпозиційними вентиляторами та комплектами жалюзі на вікна. Усього до шпиталю було відправлено півтора десятки вентиляторів та понад тридцять комплектів жалюзі що мають додатковий захист від сонячних променів.
 
Також, для цивілізованого зберігання індивідуальних продуктів харчування пацієнтів, дві палати устаткували холодильними камерами.
 
Нагадаємо, що лише за перше півріччя 2019 року черкаські автобудівники в якості шефської допомоги відновили більше десяти автомобілів, які з різних причин вийшли з ладу у підрозділах ЗСУ.