ВІДТЕПЕР ЕЛЕКТРОБУС «БОГДАН» ЗДАТЕН ДОЛАТИ 250 КМ ШЛЯХУ НА ОДНОМУ ЗАРЯДІ

Конструкторське бюро ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» модернізувало електробус «Богдан А70100» і установило додаткові акумуляторні блоки, що дає можливість збільшити запас ходу електробуса на одному заряді до 250 км. Додатково у модель електробуса «Богдан А70100» можливе встановлення модуля підзарядки батареї від тролейбусної лінії, який дозволяє скоротити підзарядку до 15 хв.  

Нагадуємо, що електробус «Богдан А70100» - це міський низькопідлоговий електроавтобус, довжиною 11,96м, загальною пасажиромісткістю 80 пас. (для сидіння - 26). Його виготовлено у співпраці з польськими фірмами «Ursus» та «Enika». На електробусі встановлені Li-Ion батареї акумуляторів та синхронний тяговий двигун на постійних магнітах. Електрична частина електробуса була поставлена польськими партнерами, а все інше виготовлено на потужностях нашого підприємства. В даний час «Богдан А70100» успішно експлуатується на маршрутах міста Люблін (Польща).

ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» - це чи не єдиний український автовиробник, який має у своєму модельному ряді не лише розроблені конструкції, але й виготовлені зразки автобусів з гібридним дизель-електричним приводом та електробусів, що активно експлуатуються у країнах Європи. Популярність електробусів підтверджують останні новинки автобусобудування на Міжнародних виставках IAA 2016 (м. Ганновер, Німеччина)  та ТРАНСЕКСПО (м. Кєльце, Польща) протягом вересня – жовтня цього року.