GENESIS , GRAND SANTA FE І SANTA FE ОТРИМАЛИ ЗВАННЯ «НАЙБІЛЬШ ВИГІДНА ПОКУПКА»

Моделі Hyundai знову перемагають! Consumer Guide Automotive і Kelley Blue Book відзначили HYUNDAI в своїх рейтингах кращих авто.

Отже, Genesis, Grand Santa Fe і Santa Fe отримали звання "Найбільш вигідна покупка" від американського журналу Consumer Guide Automotive.

Ці автомобілі перемогли у відповідних сегментах, кожен з яких експерти оцінювали за ціною, характеристикам, продуктивності, зручності, економії пального, надійності і вартості в разі перепродажу. Крім того, було проведено тест-драйв кожного претендента, зокрема в сільській місцевості, на автотрасах і в міських умовах.

Consumer Guide Automotive вже протягом 50 років залишається провідним видавцем авторитетних і об'єктивних оглядів нових і б / у авто. Переможці конкурсу "Найбільш вигідна покупка" в 2016 році були оголошені на нинішньому автосалоні в Чикаго.

Ще одне визнання, яке дуже порадує власників і потенційних покупців автомобілів Hyundai.

Бренд Hyundai став №1 в рейтингу в досліджень від порталу Kelley Blue Book, отримавши найнижчі прогнозовані витрати за перші 5 років володіння новим авто. Зокрема, експерти брали до уваги ймовірні амортизаційні витрати, витрати на паливо, обслуговування та ремонт, а також податкові, страхові та інші державні збори в США.

Нагадаємо, KBB.com недавно визнав «Кращим сімейним автомобілем» модель Sonata 2016, яка очікується в Україні вже навесні.

Компанія OOO «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ТМ HYUNDAI в Україні. На сьогоднішній день в Україні в дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна» продається 16 моделей автомобілів Hyundai, кожна з яких має в середньому 5 варіантів комплектації. Реалізовані в нашій країні автомобілі Hyundai представлені практично у всіх сегментах.