GREAT WALL MOTOR - ШЛЯХ ДО ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

Компанія «Great Wall Motor» випустила додаткові акції для залучення 16.8 млрд. Юанів (еквівалент близько 2.7 млрд. Дол. США) на розвиток нових джерел енергії і на «інтелектуальні» автомобілі.

10 липня 2015 р. Great Wall Motor оголосила про план приватного розміщення цінних паперів. Згідно з планом компанія випустить акцій класу «А» * не більше ніж 387 мільйонів штук за ціною акції не менше ніж 43.14 юанів (еквівалент 7.04 дол. США) для того, щоб в результаті отримати суму близько 16.8 млрд. Юанів (еквівалент близько 2.7 млрд. дол. США). Сформований капітал буде використаний виключно на дослідження і розробки, на випробування і виробництво автомобілів з новими джерелами енергії, на «інтелектуальні» автомобілі і на їх ключові компоненти.

Автомобілі з альтернативними джерелами енергії - це майбутнє у розвитку автомобільного напрямку. При зростаючій потребі збереження енергії та захисту навколишнього середовища і з посилюється підтримкою держави китайські автомобілі з новими джерелами енергії стають завданням, яка може бути вирішена в максимально короткі терміни.

Great Wall Motor сфокусується на автомобілях з альтернативними джерелами енергії, зайнявши своє місце в загальному тренді зростаючої індустрії альтернативного (в аспекті енергії) автомобілебудування. На базі існуючих моделей - бестселерів компанія створить і розвине платформу серійного автомобіля, завершивши перехід від традиційного автомобілебудування до інноваційно-енергетичного. Крім того Great Wall Motor планується виробництво ключових складових для новационного переходу, як то: «розумної трансмісії», «енергетично інноваційного двигуна і контролера електродвигуна», а також «системи живлення навантаження на батарейках інвертора постійного струму автомобіля з новим джерелом енергії».

Збільшений капітал (завдяки реалізованим акцій) буде також використаний на благо поглиблення досліджень і розробок, акумуляції технічних відкриттів в сфері обробки і контролю електронної інформації. За допомогою IDAS (integrated data acquisition subsystem - комплексна система збору даних) і IOV (in / out vector - програм. Вектор введення / виведення) в якості ключових / фокусних точок, Great Wall Motor зможе створити «інтелектуальний» автомобіль, в арсеналі якого будуть , наприклад, активний інфрачервоний датчик нічного бачення, адаптивний круїз контроль, датчик автоматичного паркування, система автоматичної ідентифікації та підбору розважальних каналів (як то: радіо та ін. розслаблюючі аудіо / відео джерела, які можуть бути доступні в автомобілі) - все те, що підвищить рівень штучного інтелекту продукції, яку виробляє компанія.

Примітка: * Акція класу «А» - при класифікації акцій: акція, що має перевагу перед іншими класами, зазвичай - у вигляді права голосу, якого позбавлені акції інших класів; перевага також може стосуватися черговості виплати дивідендів, задоволення вимог власників при ліквідації компанії і т. п. преференцій.