ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ НЕ МАЄ «ГОРІТИ НА РОБОТІ» – «БОГДАН»

Безпечність та якість автобусів і тролейбусів – це головний критерій, яким повинні керуватися органи місцевого самоврядування під час закупівлі та виводу громадського транспорту на вулиці міст. Спалахування на ходу – неприпустиме явище для транспорту, яким користуються тисячі людей. Про це заявили в прес-службі АТ «АК Богдан Моторс».
 
У компанії наголосили, що випадки, коли автобуси спалахують просто на маршруті, свідчать про недостатній контроль якості та строку експлуатації машин, що належать комунальним пастрансам та приватним перевізникам.
 
«Треба встановити жорсткі норми та вимоги до транспорту як на загальнодержавному, так і на місцевому у рівнях. Вони мають чітко регламентувати якість, безпечність і термін експлуатації громадського транспорту. А місцева влада повинна не лише контролювати дотримання цих вимог, але й працювати над оновленням та збільшенням рухомого складу муніципальних автобусних і тролейбусних парків, щоб забезпечити високу якість пасажирських перевезень у містах», – підкреслили в Корпорації.
 
Вчора у столиці на ходу загорівся пасажирський автобус МАЗ білоруського виробництва. За повідомленнями ЗМІ, внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Поліція наразі встановлює причину загоряння. За попередніми даними, полум’я зайнялося в моторному відсіку.
 
«Це не перший такий випадок з громадським транспортом, який ставить під загрозу життя та здоров’я людей. Місцевій владі необхідно перейти до закупівлі нових моделей вітчизняного виробництва, а також сучасних електробусів і тролейбусів, які не використовують пальне і тому є набагато безпечнішими та надійнішими. Тим паче, що вітчизняні електробуси вже багато років використовуються в Європі і підтвердили свою якість та комфортабельність», – зауважили в прес-службі АТ «АК Богдан Моторс».
 
Нагадаємо, що Корпорація «Богдан» підтримує прагнення місцевих органів самоврядування замінити старий, зношений рухомий склад муніципальних автопарків новими вітчизняними тролейбусами і автобусами, які відповідають європейським стандартам безпеки та надійності. «Богдан Моторс» у разі необхідності готовий приєднатися до розробки дорожніх карт, в рамках яких українські міста зможуть за короткий термін якісно оновити та суттєво збільшити рухомий склад громадського транспорту.