HAVAL H9 УСПІШНО ПОДОЛАВ ВЕЛЕТЕНСЬКІ СХОДИ БІЛЯ РІЧКИ ЯНЦЗИ. ФОТО

19 травня 2018 року, десятки тисяч людей могли засвідчити незвичайну подію не лише у світі автоспорту, а й в житті регіону, Цього дня, спираючись на свою потужність та силу, флагманська модель Haval H9, незалежного лідера марки SUV, піднявся вгору по сходах від нижньої площі до вершини сходів біля річки Янцзи, що знаходяться в м. Чунцін.
 
Ці сходи є досить складною конструкцією, довжиною 1450 метрів і шириною 30 метрів, а вертикальна різниця між нижнім та верхнім майданчиками становить понад 200 метрів!
 
Для HAVAL H9 складність піднятися по цих сходах була викликом та водночас чудовим випробуванням усіх елементів авто: для жорсткості кузова автомобіля, потужності, динамічної продуктивності, керованості та налаштуванню шасі. Незважаючи на те, що весь процес був сповнений невизначеності та напруженості, чарівність автоспорту саме і полягає в тому, щоб вивчити річ, яка невідома і вирішувати неможливе. Як бренд SUV з геном Дакар, бренд HAVAL не відмовляється від складнощів і коли виникають перешкоди, навпаки, сміливо йде вперед з героїчним духом.
 
У процесі цього завдання присутні могли інтуїтивно спостерігати за дизайном HAVAL H9, як дійсно професійного позашляховика, з потужністю 2.0Т двигуна.
 
З моменту запуску, HAVAL H9 був високо оцінений клієнтами, завдяки високій якості продукту, особливо за потужність, високу функціональність, розкіш і комфорт. Цей «виклик на сходах» показує відмінну продуктивність HAVAL H9 і далі підвищує його репутацію та зміцнює позицію H9 на ринку.
 
У гонитві за вищою якістю, компанія Great Wall Motor завжди реалізує у своїх продуктах дух мудрості, впевненості, інновацій, викликів і підтримує тверду віру у перемогу. Вважаємо, що з цим викликом, образ професійного суворого позашляховика HAVAL H9-8AT, завойовуватиме все більше сердець серед користувачів та змінить погляд людей на незалежний бренд HAVAL.