HYUNDAI ELANTRA З ВИГОДОЮ ДО 83 100 ГРН.

Поспішайте придбати HYUNDAI ELANTRA в мережі «Богдан-Авто Холдинг» з вигодою до 83 100 грн. * HYUNDAI ELANTRA є гідним продовженням модельного ряду седанів компанії HYUNDAI , призначених для поїздок всієї родини, поєднує в собі сучасний спортивний стиль, комфорт і надійність. Дана модель пропонує своїм власникам ще більш просторий і комфортний салон, стильний дизайн, підвищену безпеку і покращені технічні характеристики. Автомобіль комплектується бензиновими двигунами об'ємом 1,6 л і 1,8 л, з 6-ступінчастою механічною або автоматичною коробками передач.

* мається на увазі зниження ціни на певні комплектації автомобілів HYUNDAI ELANTRA у відповідності до різниці між регулярною ціною та спеціальною пропозицією згідно прайсу від 11.03.2016 р. Конкретний розмір зниження залежить від комплектації. Максимальне зниження становить: до 83 100 грн. Ціни та зниження ціни включно з ПДВ. Продавець має право без попереднього повідомлення внести зміни в умови акції, в т.ч., але не обмежуючись, змінити ціни. Пропозиція діє з 01.03.16 по 31.03.16 в дилерській мережі ТОВ "Богдан-Авто Холдинг". Кількість автомобілів обмежена.

Про компанію:

Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. У структуру мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Zotye, Skoda, Citroеn, Subaru, Bogdan, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai і автобусів Богдан. Офіційний сайт мережі http://bogdanauto.com.ua , інфолінія 0 800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан-Авто Холдинг» Facebook, Vkontakte і Youtube