HYUNDAI IONIQ ОТРИМАВ ПЕРШІСТЬ ЗА ДИЗАЙН

Сердца 38 экспертов из 25 стран мира, которые составляют жюри престижной премии Red Dot Design 2016, не устояли перед Hyundai IONIQ и 30 марта этого года отдали ему первенство в номинации за футуристичный дизайн.

Плавні, елегантні і лаконічні лінії кузова IONIQ вдало поєднуються з теплотою і відмінною ергономікою салону, де ефективне використання внутрішнього простору доповнюється логічним і продуманим підходом до розміщення елементів управління. Використання екологічних матеріалів створює простий і чіткий образ інтер'єру, народжуючи відчуття простору, вишуканості, легкості і чистоти.

Премія Red Dot Design є одним з найбільш авторитетних професійних конкурсів в сфері промислового дизайну. Номінанти на перемогу визначаються шляхом опитування аудиторії провідних країн світу за рівнем економічного розвитку. Переможців обирає склад професійного журі.

IONIQ - єдиний на сьогодні в світі автомобіль, який може оснащуватися на вибір трьома типами силових установок: гібридним двигуном, підзаряджатися гібридним силовим агрегатом, електромотором.

Фірмова особливість IONIQ - широке використання у виробництві перероблених і екологічних матеріалів. Так, внутрішні панелі дверей виготовляються з переробленого пластику разом з подрібненою деревиною і вулканічним каменем. Цей матеріал володіє таким же ефектним зовнішнім виглядом і звуконепроникністю, але при цьому на 20% легше традиційної оббивки.

Новий стиль автомобілів HYUNDAI створюється під керівництвом кращих дизайнерів автомобільної індустрії. Так, Пітер Шрайер, який працював раніше в німецькому концерні Volkswagen, відповідає за дизайн серійних марок, Манфред Фіцджеральд - колишній директор по дизайну Lamborghini, курирує преміальний суббренд - Genesis.

Закономірно, що зовнішній вигляд нової генерації автомобілів HYUNDAI перетворюється кардинальним чином, а моделі бренду регулярно перемагають на різних міжнародних конкурсах. У 2015 році нагороди Red Dot Design отримали нова i20 Coupe, нова п'ятидверна версія i20, нова Sonata, а в 2014 році - нові Genesis і i10.