HYUNDAI MOTOR ПРЕДСТАВЛЯЄ CRETA

Creta - новий компактний кросовер від Hyundai, основою для якого стане модель ix25, яка недавно з'явилася на китайському ринку. Назва його походить від о. Крит, найбільшого серед грецьких островів. Завдяки розташуванню в Середземному морі, в період свого розквіту він відігравав важливу роль для торгівлі і культури Греції, поєднуючи Європу, Азію і Африку. Для компанії Hyundai модель Creta також матиме велике значення і стане впливовим глобальним автомобілем, допомагаючи бренду здобувати прихильність багатьох споживачів на міжнародних ринках.

В основі сучасного преміум напрямки бренду лежать три основних поняття - простий, творчий і турботливий, тому вбрання назва "Creta" не тільки легко запам'ятовується, але і викликає позитивні асоціації зі спокійним, живим і одночасно енергійним середземноморським островом Крит.

В першу чергу авто з'явиться на індійському ринку, де випуск моделі почнеться вже в другій половині 2015 року.

Компанія OOO «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ТМ HYUNDAI в Україні. На сьогоднішній день в Україні в дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна» продається 19 моделей автомобілів Hyundai, кожна з яких має в середньому 5 варіантів комплектації. Реалізовані в нашій країні автомобілі Hyundai представлені практично у всіх сегментах.