HYUNDAI ОТРИМУЄ ПРЕМІЮ BEST VALUE IN AMERICA AWARD ВІД VINCENTRIC

Днями в сонячній Каліфорнії Hyundai Elantra 2016 і Hyundai Veloster 2016 стали переможцями премії Best Valuein America Award, яку щорічно проводить Vincentric.

Vincentric - це американська компанія, яка на основі статистичних та аналітичних даних оцінює успішність творів автомобільної індустрії по 8 основним критеріям, серед яких: безпека, витрата палива, вартість технічного обслуговування.

Варто відзначити, що Veloster став володарем цієї премії вже в четвертий раз, а Elantra другий рік поспіль стає номінантом. Під час вручення премії президент Vincentric, Девід Вурстер, підкреслив, що Elantra є лідером в своєму класі, завдяки економічності і винятковій якості.

«Отримання премії ілюструє цінності Hyundai: безпека, інноваційні технології, стиль, комфорт і економічність», - прокоментував нагородження віце-президент Hyundai Motor America Майк О'Брайен. Він переконаний, що нова Elantra збереже традиції лідера в категорії компактних автомобілів.

Hyundai вже представила нову Elantra світу. Нова Elantra - це сміливий спортивний аеродинамічний дизайн, в якому об'єднані практичність, технології і безпеку. Автомобіль перевершує всі очікування від автомобіля свого класу, а цінова пропозиція вражає доступністю, задовольняючи найвишуканіші смаки.