HYUNDAI SONATA 2015 ОТРИМАЛА ПРЕСТИЖНУ ПРЕМІЮ

Модель Hyundai Sonata 2015 стала першою в своїй категорії в рамках 19-ї щорічної премії AutoPacific Vehicle Satisfaction Awards. Автомобіль отримав найвищу оцінку в категорії середньо розмірних седанів не тільки за комфорт в салоні і стиль, але і за економію палива, продуктивність і поєднання передових технологій, дизайну і безпеки. Крім того, компанія HYUNDAI виявилася в Топ-3 брендів за параметрами задоволеності власників.

Критерієм оцінки в дослідженні, проведеному компанією AutoPacific в рамках премії Vehicle Satisfaction Award, є ступінь задоволеності власників їх новими авто. Дослідження було засноване на думках більш ніж 66 000 споживачів - власників нових транспортних засобів 2015 модельного року.

Компанія Hyundai постійно прагне до підвищення задоволеності клієнтів в ключових параметрах, таких як надійність і якість, що зокрема впливає на поліпшення рівня безпеки, гальмівної системи, стилю і комфорту в салоні. Те, що автомобілі HYUNDAI вже не перший рік отримують нагороди в номінаціях премії Vehicle Satisfaction Awards компанії AutoPacific, демонструє її неухильне прагнення до вдосконалення всіх автомобілів модельного ряду Hyundai.

Компанія OOO «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ТМ HYUNDAI в Україні. На сьогоднішній день в Україні в дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна» продається 19 моделей автомобілів Hyundai, кожна з яких має в середньому 5 варіантів комплектації. Реалізовані в нашій країні автомобілі Hyundai представлені практично у всіх сегментах.