«ХЮНДАЙ МОТОР УКРАЇНА» РОЗПОЧИНАЄ ДОВГОСТРОКОВИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ «ВРЯТУЙ ЖИТТЯ»

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Hyundai в Україні - «Хюндай Мотор Україна», що входить до складу корпорації «Богдан», починає всеукраїнський благодійний проект «Врятуємо життя».

Концепція проекту полягає в тому, щоб допомагати лікарям по всій Україні рятувати життя співвітчизників. Ситуація, в якій сьогодні перебувають державні медичні установи України, досить складна. Відсутність фінансування, низька заробітна плата, зношене обладнання - це все впливає на якість обслуговування в лікарнях, а часом, і на тривалість життя, які перебувають там пацієнтів. Жалюгідний стан вітчизняної медицини послужило одним з факторів вибору благодійного спрямування.

Другим фактором стало те, що «Хюндай Мотор Україна» як представник великого міжнародного автовиробника ратує за здоров'я і безпеку людського життя, причому безпеку не тільки на дорогах. Соціальна відповідальність - це обов'язок бізнесу.

За словами генерального директора компанії Ігоря Гладковського, проект матиме початок і не матиме кінця. «Сьогодні ми, на жаль, спостерігаємо таку тенденцію, коли лікарі, рятуючи життя, стикаються з проблемами нестачі ліків і обладнання. Ми будемо надавати лікарням благодійну допомогу, рятуючи життя разом з ними », - підкреслив Ігор Гладковський.

Участь в благодійних проектах не є новим починанням для компанії. У липні-серпні поточного року «Хюндай Мотор Україна» організувала поїздку для дітей з Івано-Франківської та Вінницької областей, чиї батьки були поранені або є учасниками проведення АТО, в літні оздоровчі табори. А в жовтні-листопаді дві групи дітей з сиротинців в Рівненській і Волинській областях взяли участь у захоплюючих екскурсіях і майстер-класах, організованих компанією.

Більш того, «Хюндай Мотор Україна» підтримує глобальну ініціативу всесвітньої автовиробника Hyundai Motor Company, яка працює над реалізацією філософії «Змінимо Світ Разом». Крім виконання ключових програм філософії соціальних вкладень, Hyundai Motor відповідально підходить і до інших соціальних проектів, постійно займаючись благодійністю, підтримкою освіти, мистецтва, культури і спортивних заходів.

Компанія OOO «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ТМ HYUNDAI в Україні. На сьогоднішній день в Україні в дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна» продається 16 моделей автомобілів Hyundai, кожна з яких має в середньому 5 варіантів комплектації. Реалізовані в нашій країні автомобілі Hyundai представлені практично у всіх сегментах.