КОМАНДИРСЬКІ ПОЗАШЛЯХОВИКИ НА СЛУЖБІ У ПІДРОЗДІЛАХ CIMIC.ФОТО

В рамках реалізації стратегічної гуманітарної ініціативи командувача Об’єднаних сил «Допомога Схід», підрозділи військово-цівільного співробітництва (CIMIC) здійснюють постійний моніторинг ситуації у прифронтових населених пунктах та надають інформацію для координації постачання гуманітарної допомоги місцевим мешканцям.
 
Для якісної та безперервної роботи фактично на лінії вогню, екіпажі підрозділів CIMIC укомплектовують надійним автотранспортом закордонного та вітчизняного виробництва. Це дозволяє їм «провернути» за добу великий обсяг робіт і побувати у найвіддаленіших кутках районів проведення Операції Об’єднаних сил.
 
Офіцер CIMIC Оперативного командування «Схід» ЗС України Борис Кутовий – частий гість у нещодавно звільненому селищі Золоте-4, де командування Об’єднаних сил зараз налагоджує нормальне життя для наших громадян. Найбільші шанувальники місії CIMIC та їхньої техніки – це діти.
 
«Ясні очі, світлі посмішки. Вони не розуміють, що вони діти війни. Для них це мовби якась гра. Поспілкувалися, пораділи разом літу, сонцю, ще чомусь… Бо діти завжди радіють, а ти немов би теж стаєш дитиною у таку мить» - пише на своїй сторінці у Facebook Борис Кутовий.
 
Нагадаємо, що корпорація «Богдан» презентувала оновлену версію санітарного автомобіля «Богдан 2251». Нова партія автомобілів отримала більше десятка удосконалень.
 
Автомобіль було доопрацьовано у співпраці з військовими медиками на замовлення Міністерства оборони України. Зокрема військові переглянули вимоги до устаткування кабіни водія та медичного КУНГ-у автомобіля, що дозволило внести зміни у інтер’єр медичного відділення, які забезпечать військовослужбовцям більш комфортне перебування у ньому під час виконання завдань.