КОМПАНІЯ «БОГДАН МОТОРС» ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ПОСЛІВ КРАЇН G7 ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ БІЗНЕС АСОЦІАЦІЇ З ПРИВОДУ ПОЛІТИЧНО ВМОТИВОВАНОГО ТИСКУ З БОКУ НАБУ

Компанія «Богдан Моторс» поінформувала послів країн Великої Сімки та офіс Європейської Бізнес Асоціації щодо політично вмотивованих дій по відношенню до підприємств компанії з боку Національного антикорупційного бюро України.
 
Сьогодні створюючи штучну картинку для TV з надуманих фактів, на одного з найбільших автовиробників намагаються навісити ярлики неіснуючих корупційних схем. Такі дії шкодять діловій репутації компанії та бізнес-клімату держави зокрема.
 
Також у зверненнях йдеться про перебіг подій 19 та 24 липня, коли працівниками НАБУ шляхом організації тотальних слідчих дій було паралізовано роботу керуючої компанії «Богдан Моторс».
 
Компанія звернула особливу увагу на той факт, що задіяні сили та засоби з боку НАБУ радше нагадували силову роботу проти терористичних угруповань (у слідчих діях був залучений особовий склад у повному екіпіруванні та зі стрілецькою автоматичною зброєю), аніж слідчі дії що стосуються лише господарської діяльності підприємства.
 
Невідповідність задіяних сил та засобів, а також проведення обшуку напередодні позачергових виборів до Верховної Ради України можуть вказувати на політично вмотивований силовий тиск на підприємства компанії – зазначили у «Богдан Моторс».
 
Крім того, компанія вбачає у дискретності постійних обшуків і іншу мету – повну або часткову паралізацію роботи «Богдан Моторс», підприємства якої задіяні у виконанні Державного оборонного замовлення та контрактів, що фінансуються Європейським банком реконструкції та розвитку.