КОМПАНІЯ HYUNDAI ОТРИМАЛА ВИСОКІ ОЦІНКИ В ЩОРІЧНОМУ РЕЙТИНГУ JD POWER IQS

Щорічно JD Power формує рейтинг первісної якості (IQS- Initial Quality Study) нових авто, який вимірюється протягом 90 днів з моменту покупки автомобіля з урахуванням повідомлень від власників про проблеми своїх транспортних засобів. В цьому році компанія HYUNDAI MOTOR зайняла 4 місце в цьому рейтингу серед всіх брендів в США, а також зайняла 2 місце серед виробників авто нижче преміум класу.

Крім того, Hyundai Tucson 2015 і Hyundai Accent 2015 також отримали нагороди в сегментах невеликих позашляховиків і компактних авто відповідно. Моделі Elantra і Santa Fe зайняли почесне друге місце в своїх класах. Загальна оцінка Hyundai склала 95 проблем на 100 автомобілів, що на 17 пунктів менше, ніж в середньому по галузі. Нинішній рейтинг заснований на відповідях на 233 питання більш ніж 84000 покупців і орендарів нових авто 2015 року, які були опитані протягом 90-денного періоду володіння.

Вже в четвертий раз Hyundai потрапляє в Топ-5 цього рейтингу. Компанія прагне пропонувати своїм власникам виключно якісні автомобілі, а такі показники в черговий раз демонструють їх успіх у співпраці з клієнтами та впровадженні інновацій для комфорту кожного покупця.

Компанія OOO «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ТМ HYUNDAI в Україні. На сьогоднішній день в Україні в дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна» продається 19 моделей автомобілів Hyundai, кожна з яких має в середньому 5 варіантів комплектації. Реалізовані в нашій країні автомобілі Hyundai представлені практично у всіх сегментах.