КОРПОРАЦІЯ «БОГДАН» ПОГЛИБИТЬ СПІВПРАЦЮ З ВОЛОНТЕРАМИ

     АТ АК «Богдан Моторс» планує поглибити співпрацю з волонтерами та зробити спільну роботу систематичною. Про це повідомили в прес-службі Корпорації.
 
     Пожвавлення діалогу дозволить вдосконалити автомобільну спецтехніку компанії у відповідності до потреби українських військових та підвищити ефективність її використання.
 
     «Думка волонтерів є надзвичайно цінною для нас. Вони виступають посередниками між військовослужбовцями та нами – виробником, своєрідними відстороненими спостерігачами. Ми беремо до уваги їхні ідеї та рекомендації щодо покращення нашої продукції. Якщо пропозиції не суперечать технічним нормам, ми розглядаємо можливість їх впровадження», – зазначили в прес-службі Корпорації.
 
     Наразі спільна робота технологів виробництва і волонтерів є ситуативною. Але «Богдан Моторс» зацікавлена у найближчому майбутньому вивести ці процеси у систему.
 
     Протягом всього періоду виготовлення автомобілів військового призначення Корпорація активно співпрацює з Міністерством оборони України та залучає фахівців військового відомства до розробки та вдосконалення машин. Оскільки Корпорація як відповідальний виробник, в першу чергу, орієнтується на побажання свого кінцевого замовника – військових.
 
     «Богдан Моторс» забезпечує 5-ступеневий контроль якості всіх процесів виробництва і випробувань техніки та її сервісне і гарантійне обслуговування.
 
     Нагадаємо, що АТ АК «Богдан Моторс» ініціював проведення безкоштовних комплексних навчань військових ЗСУ з експлуатації та обслуговування санітарних автомобілів «Богдан-2251». Перший етап програми пройшов 21-22 лютого на території ДП «Автоскладальний завод №2» у м. Черкасах. Військовослужбовці назвали програму навчань корисною та висловили побажання щодо її продовження, оскільки набуті навички дозволять військовим уникнути поламок під час використання санітарних машин та максимально підвищити результативність роботи медичної техніки.
 
     Нові санітарні автомобілі «Богдан-2251» надійшли на озброєння ЗСУ у квітні 2017 року. Сучасні автівки розроблені з урахуванням передового досвіду надання долікарської допомоги та мають замінити застарілі УАЗи. Вони можуть транспортувати до 8 поранених бійців за один раз та характеризуються підвищеною прохідністю та практичністю, а також мають посилену стійкість до корозії, що робить автомобіль ідеальним для використання у несприятливих погодних умовах.