КОРПОРАЦІЯ «БОГДАН» РОЗПОЧАЛА СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО «ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ» НА АГРЕГАТАХ ASHOKLEYLAND З ЕКОЛОГІЧНИМ СТАНДАРТОМ ЄВРО-5

На Луцькому автомобільному заводі ДП "АСЗ № 1 «ПАТ «АК «Богдан Моторс» розпочато серійне виробництво «Шкільних автобусів» з екологічною нормою Євро-5 на агрегатах AshokLeyland. До кінця поточного року компанія має намір виготовити близько 100 автобусів для перевезення школярів. Попередньо очікується, що вартість автобусу складатиме близько 1,5 млн гривень.

Корпорація «Богдан» виготовляє «Шкільні автобуси» вже понад 10 років. «Шкільний автобус»  Богдан А22412 виготовляється з агрегатів AshokLeyland. Автобус розрахований для перевезення 29 або 31 школяра (в залежності від комплектації). З відкриттям автомобільного заводу в Черкасах у 2008 році виробництво автобусів і тролейбусів «Богдан» було перенесено до Луцька. А черкаський майданчик розрахований для виробництва легкових автомобілів.  

Підприємство ДП "Автоскладальний завод № 1 «ПАТ «АК «Богдан Моторс» - є ключовим підприємством, що входить до складу корпорації «Богдан», основним завданням якого є виробництво автобусів малого, середнього, великого і надвеликого класів і тролейбусів різних модифікацій. Виробничі потужності заводу до 2020 року заплановано збільшити з 2200 одиниць до 6000 автобусів та тролейбусів на рік.