КОРПОРАЦІЯ «БОГДАН» РОЗПОЧАЛА КОМПЛЕКСНУ ПРОГРАМУ НАВЧАНЬ ВІЙСЬКОВИХ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ САНІТАРНИХ АВТОМОБІЛЕЙ

Військові Збройних Сил України 21-22 лютого пройшли дводенний навчальний курс з особливостей експлуатації санітарних автомобілей Богдан-2251. В результаті опанування теоретичної та практичної частини навчань представники ЗСУ змогли оцінити стовідсотковий потенціал техніки у дії.
 
Корпорація «Богдан» розпочала комплексну програму навчань військових ЗСУ з експлуатації санітарних автомобілей Богдан-2251. Перший дводенний навчальний курс відбувся на базі Автоскладального заводу №2 ПАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс» у Черкасах.
 
Група військових ЗСУ у складі 24 особи, до якої входили водії та медики, у перший день навчань ознайомилася із теорією експлуатації санітарних автомобілей, з особливостями конструкції їх паливної системи та коробки передач. Другий день курсу був присвячений практиці. Присутні представники ЗМІ спостерігали за перебігом навчань та могли на власному досвіді переконатися у якості техніки.
 
«Ми піклуємося про те, аби наша техніка повністю задовольняла потреби українських військових та працювала на повну потужність. Тому ми контролюємо не лише процес виробництва автомобілей, а й забезпечуємо їх сервісне обслуговування та навчання водіїв і медиків. Мета організованого нами курсу – максимальна ефективність нашої продукції під час експлуатації. Це – початок великої комплексної програми навчань військових», – зазначив комерційний директор ДП «АСЗ №2» АО «АК Богдан Моторс» Ігор Осадчий.
 
За підсумками двох днів навчань водії та медики ЗСУ навчилися головним правилам експлуатації санітарних автомобілів Богдан-2251, що дозволить забезпечити їх найвищу ефективність у зоні бойових дій.
 
«Ці автомобілі дуже потрібні армії для вчасного надання медичної допомоги військовим, для рятування їх життів. Ми вдячні фахівцям «Богдану» за організацію цієї програми навчань. Недостатньо просто передати військовим техніку – дуже важливо ще й навчити правильно користуватися нею, бо помилки в експлуатації можуть вартувати комусь життя. Цей курс допоміг нам опанувати нюанси використання санітарної техніки, і ми думаємо, що проблем із цим більше не виникне», – прокоментував подію представник медслужби ЗСУ майор Осипов.
 
Нагадаємо, Міністерство оборони замовило у корпорації «Богдан» 100 санітарних автомобілей. У квітні минулого року компанія передала військовим першу партію техніки. Санітарні авто Богдан-2251 створені з урахуванням сучасних вимог та передового досвіду надання долікарської допомоги військовослужбовцям. Кожен автомобіль дозволяє транспортувати до 8 поранених. Техніку підвищеної прохідності побудовано на шасі GreatWall Wingle 5.