КОРПОРАЦІЯ «БОГДАН» ВІДРЕАГУВАЛА НА ТРАГЕДІЮ В ЧЕРКАСАХ І ПЕРЕДАСТЬ ЛІКАРНІ КИСНЕВИЙ КОНЦЕНТРАТОР

 
Корпорація «Богдан» допоможе одній з черкаських лікарень. Компанія безкоштовно надасть медичному закладу новий кисневий концентратор, який підключається до системи штучної вентиляції легень і забезпечує його роботу. Про це повідомили в прес-службі АТ «АК Богдан Моторс».
 
«У нашому рідному місті сталося справжнє нещастя: постраждали маленькі діти. Зараз вони перебувають в реанімації. Ми, як соціально відповідальна компанія, співробітники якої живуть і працюють у Черкасах, не можемо перебувати осторонь цієї трагічної події. Тому «Богдан Моторс» ухвалила рішення про виділення коштів на закупівлю кисневого концентратора, який забезпечує цілодобове безперебійне постачання кисню обсягом до 10 літрів на хвилину. Найближчим часом цей апарат буде доставлено до однієї з лікарень міста», – зазначили в компанії.
 
Без кисневих концентраторів неможлива повноцінна реанімація пацієнтів і надання їм невідкладної допомоги. Вони належать до дороговартісного, але життєво необхідного медичного обладнання. Їхня середня вартість на ринку України коливається у межах 33 – 37 тис. грн за одиницю. Тому не кожна лікарня може дозволити закупівлю цих приладів, а українські лікарні постійно відчувають гостру нестачу таких приладів.
 
Нагадаємо, що 8 травня в одній із міських шкіл у Черкасах відбулося масове отруєння дітей та педагогів. За останніми даними ДСНС, вже госпіталізовано 53 учні та 2 вчителя. З них 11 дітей перебувають в реанімації в стані середньої важкості. Причини отруєння встановлюються.