КРЕМЕНЧУК ОТРИМАВ НОВУ ПАРТІЮ ТРОЛЕЙБУСІВ «БОГДАН»

Три нові тролейбуси «Богдан» виробництва Луцького автозаводу відправились до Кременчука. Про це повідомили в прес-службі АТ «АК Богдан Моторс».
 
Тролейбуси обладнані відкидними сидіннями, Wi-Fi-зв’язком, GPS-навігаторами та відеореєстраторами. Нові моделі передбачають завантаженість до 112 пасажирів та розраховані на потреби людей з інвалідністю. Вони мають низьку підлогу, майданчики для візків, а також кнопки для подачі сигналу водію.
 
Машини від Луцького автозаводу є більш енергоефективними та екологічними у порівнянні зі старими моделями. Тролейбуси споживають майже на 40% менше електроенергії, а також мають запас автономного ходу. Без під’єднання до контактної мережі вони можуть проїхати щонайменше 1 км.
 
«Це екологічно чистий транспорт нового покоління, який демонструє, що пасажирські перевезення в Україні можуть бути не лише комфортними для громадян, але й економічно вигідними для міста за умови переходу на заощадливий електричний транспорт замість автобусів на бензині», – підкреслили в Корпорації «Богдан».
 
Місто придбало нову техніку у рамках європейського проекту з оновлення муніципального транспорту, який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку. У рамках цієї програми на Полтавщині вже їздить сім нових тролейбуси «Богдан». Всього до кінця осені цього року Луцький автозавод поставить до Кременчука 40 тролейбусів.
 
Нагадаємо, закупівля тролейбусів проходить у рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.
 
Корпорація «Богдан» активно підтримує ініціативу міських рад у їхньому прагненні забезпечити мешканців новими тролейбусами та електробусами, які відповідають європейським стандартам безпеки та екологічності. Низка українських міст вже почала реформу громадського транспорту і повний перехід від маршруток до великих тролейбусів і автобусів.