ЛОКАЛІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА ТРОЛЕЙБУСІВ «БОГДАН» В УКРАЇНІ ПЕРЕВИЩИЛА 90%

Локалізація виробництва тролейбусів «Богдан Т70117» в Україні перевищила 90%. Про це повідомили впрес-службі Корпорації.
 
ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» уклало контракт з харківським державним підприємством «Електротяжмаш». Згідно з договором, відтепер у тролейбусах встановлюватимуть електродвигуни українського виробництва.
 
«Ми провели серйозну роботу з пошуку нових постачальників, бо прагнемо, щоб українські тролейбуси були справді українськими. Ми докладаємо багато зусиль, щоб перейти виключно на вітчизняні запчастини та комплектуючі. Задля цього ми кооперуємося з іншими українськими виробниками та заводами», – зазначили в Корпорації.
 
Ще до початку військових дій заводи «Богдану» закуповували частину комплектуючих в Росії. Зараз проведена величезна робота з їх заміщення українськими аналогами та налагоджена кооперація вітчизняних підприємств навколо цього процесу.
 
В Корпорації заявили, що наразі головне для «Богдану» – це посилення виробничих зв’язків з українськими підприємствами.
 
«Для нас головне – це підтримка українських підприємствдержавою, створення комфортних умов для роботи та відкриття нових підприємств-партнерів», - додали в Корпорації.
 
«Богдан Т70117» – це 12-метровий міський, 100% низькопідлоговий тролейбус загальною пасажиромісткістю 105 пасажирів. Він обладнаний системою безпровідного зв’язку WI-FI, кондиціонером кабіни водія та камерами відеоспостереження.