МІНОМЕТНИЙ КОМПЛЕКС UKR-MMC НА БАЗІ «БАРС-8ММК» УВІЙШОВ ДО РЕЙТИНГУ ДОСЯГНЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ОПК ВІД INFORMNAPALM

Мобільний мінометний комплекс UKR-MMC на базі бронемашини «Барс-8ММК» - розробка корпорації «Богдан», створена у кооперації з ДП «Укроборонсервіс» та іспанською компанією EverisAeroespacial y DefensaS.l. – увійшла до рейтингу основних досягнень українського оборонно-промислового комплексу за 2017 рік міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm.
 
Спеціалісти InformNapalm вивчили результати виробничої діяльності за 2017 рік понад сотні підприємств концерну «Укроборонпром», десятків підприємств Ліги оборонних підприємств України, Асоціації виробників озброєння і військової техніки України, окремих українських розробників і виробників ОПК. Волонтери зібрали суттєвий масив інформації з відкритих джерел, який свідчить, що Україна активно нарощує військово-технічний потенціал і збільшує обороноздатність армії в умовах російської агресії.
 
«Для деокупації територій потрібна сильна армія, адже «добрим словом і пістолетом можна зробити більше, ніж просто добрим словом» - зазначили у InformNapalm.
 
UKR-MMC призначений для ведення ефективної контр-батарейної боротьби і високоточної вогневої підтримки мотопіхотних підрозділів рівня рота-батальйон в умовах сучасної маневреної війни. Час приведення комплексу з похідного положення у бойове - до 35 секунд. Для того, щоб залишити позицію після крайнього пострілу потрібно не більше 25 секунд.
 
Комплекс оснащений 120-мм мінометом 2Б11, дальність стрільби з якого при використанні штатних боєприпасів становить до 7,2 км. Боєкомплект комплексу становить 60 мін. За умови наявності необхідного досвіду обслуга може забезпечити швидкострільність до 12 пострілівна хвилину.
 
Екіпаж бойової машини складається з трьох осіб.Комплекс оснащений автоматизованою цифровою системою управління вогнем, яка має можливість інтеграції в цифрову систему обміну інформацією на полі бою для отримання точних координат противника в режимі реального часу.
 
Бронемашина устаткована американським дизельним двигуном Cummins об'ємом 6,7 л, що дозволяє розвивати швидкість до 120 км/год. Повна маса - до 12 т. Бронезахист мінометного комплексу відповідає другому рівню STANAG 4569.