НА ВІТЧИЗНЯНИХ ТРОЛЕЙБУСАХ «БОГДАН» СТОЯТЬ УКРАЇНСЬКІ ДВИГУНИ. ФОТОФАКТ

У процесі виготовлення тролейбусів на Луцькому автозаводі «Богдан» використовуються двигуни лише вітчизняного походження. Про це заявили в прес-службі Корпорації.
 
У нові тролейбуси встановлюються двигуни виробництва харківського підприємства «Електроважмаш» (на фото). Перші зразки цих комплектуючих було вироблено ще минулого року, а зараз вони серійно встановлюються у нові тролейбуси «Богдан». Харківські двигуни пройшли сертифікацію, а випробування показали, що вони є кращими за попередні зразки за низкою характеристик.
 
Кооперація з «Електроважмашем» стала фінальною крапкою програми імпортозаміщення у тролейбусах «Богдан», яку реалізує Корпорація, та дозволила позбутися залежності від закордонних двигунів.
 
«Процес імпортозаміщення розпочався на підприємствах корпорації ще п’ять років тому і складався з великого переліку робіт з планування і подальшої реалізації відповідних заходів. Адже вихід за ворота оновленої машини – лише фінал наполегливої і довготривалої роботи, до якої були залучені інженери багатьох підприємств корпорації, проектанти, майстри та робітники, логісти і управлінці. Виготовлені минулого року двигуни стали завершальним етапом внутрішньоукраїнської кооперації підприємств автомобілебудівної галузі, яка сприяє розвитку регіональних економік. А це - відрахування у місцеві бюджети у вигляді податків, з яких у першу чергу і здійснюються соціальні виплати, фінансуються медицина та освіта», - наголосили в «Богдані».
 
Як наголосили в Корпорації, ця модель двигунів у Харкові раніше не виготовлялася, і на відпрацювання виробничого циклу «Електроважмашу» знадобився час. Як результат – минулого року завод випустив першу партію необхідних для вітчизняних тролейбусів двигунів.
 
Нагадаємо, що громада Луцька оприлюднила петицію з вимогою до місцевої влади аби та переглянула підходи в забезпеченні системи громадського транспорту їхнього міста. До таких дій містяни вдалися через бажання міськради закупити вживаний транспорт для потреб муніципального транспортного підприємства.