НЕХТУВАННЯ ІНСТРУКЦІЯМИ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПРИЗВОДИТЬ ДО ПОЛАМОК САНІТАРНИХ АВТО - ІГОР ОСАДЧИЙ

Більшість несправностей «Богдан-2251»сталася через некомпетентність персоналу, який використовує машини, та нехтування інструкціями з експлуатації. Про це заявив Комерційний директор автоскладального заводу №2 корпорації «Богдан» Ігор Осадчий в розмові з журналістом «Української правди».
 
Зокрема, паливна система санітарних автомобілів вийшла з ладу черезїх некомпетентне обслуговування. До кожної автівки додається інструкція з обслуговування та експлуатації. А Міноборони і ЗСУ ще до закупівлі автомобілів знали, які масла та паливо потрібно закуповувати для цих машин.
 
Нагадаємо, ДП «Автоскладальний завод №2» АТ АК «Богдан Моторс» розпочало комплексну програму навчань військових ЗСУ з експлуатації санітарних автомобілів«Богдан 2251». У рамках програми водії та медики мають змогу ознайомитися з теорією експлуатації санітарних автомобілей, особливостями конструкції та порядку обслуговування автомобілів, а також відточити необхідні навички їх обслуговування. Мета курсу – максимальна ефективність продукції підприємства під час експлуатації.
 
У квітні минулого року завод передав військовим першу партію техніки. Санітарні авто Богдан 2251 створені з урахуванням сучасних вимог та передового досвіду надання долікарської допомоги військовослужбовцям. Вони призначені для оснащення медичних підрозділів військової ланки, автомобільних санітарно-евакуаційних підрозділів та військових медичних лікувальних закладів ЗСУ. Автомобіль пристосований для вивозу поранених з медичних підрозділів військової ланки, військових мобільних шпиталів та подальшої їх евакуації до медичних лікувальних закладів. Богдан 2251 може транспортувати до 8 поранених.
 
Автомобіль виконаний на базовому шасі GreatWallWingle 5 – повнопривідний, з колісною формулою 4х4, переднім поздовжнім розташуванням двигуна, який працює на дизельному паливі.