НЕЙМОВІРНА ПРОПОЗИЦІЯ! ЦІНИ ЗНИЖЕНО НА ПОПУЛЯРНІ АВТОМОБІЛІ HYUNDAI

З 5 по 30 квітня 2016 року в усіх салонах дилерської мережі компанії «Хюндай Мотор Україна», офіційного дистриб'ютора автомобілів ТМ Hyundai в Україні, на популярні автомобілі Hyundai оголошені безпрецедентні ціни.

Так, зокрема, народно улюблений автомобіль бренду - Hyundai Accent - став доступним зі знижкою - 15%. А значить, в квітні його можна придбати з вигодою до 75 500 грн.

Accent - один з лідерів ринку в сегменті малих компактних седанів, який є гідним володарем почесного звання «Кращий автомобіль по співвідношенню ціна-якість». З моменту початку продажів Hyundai Accent в Україні вже реалізовано близько 50 000 автомобілів.

Accent - вдала машина у багатьох відношеннях. Від конкурентів він відрізняється привабливим дизайном, як зовнішності, так і інтер'єру, а також гарною якістю і рівнем оснащення за помірні гроші.

Доступніше в квітні став і преміальний кросовер Hyundai Santa Fe 2016 року випуску, який можна придбати з вигодою - 10%, заощадивши при покупці до 146 000 грн.

Спеціальні цінові пропозиції діють у квітні і на дизельні версії абсолютно нового Hyundai Tucson.

Компанія «Хюндай Мотор Україна» залишає за собою право вносити зміни в ціни автомобілів з урахуванням курсових змін долара США. Поспішайте, кількість автомобілів в наявності обмежена.